Trys dienos Molėtuose: Dekoratyvinių šunų paroda'15, Molėtų mero taurė'15, Aukštaitijos vasara'15

Indigo - 3*CAC, 2*CACIB, BOB, BOS

Zafira - 3*CAC, 2*CACIB, BOS, BOB

Finn - Best Baby

Teisėjai - Galina Zakharova (Russia), Tornbjorn Skaar (Sweden), Svein Helgesen (Norway)

Vedlė - Ana Nasevič

MAŽYLIŲ DEBIUTAS

Molėtų trio gegužės mėnesį yra pirma rimta paroda ant žolės. Dvi savaitės prieš parodą pradedam sekti orų prognozę, nuo kurios priklauso visos parodos sėkmė ir nuotaika. Šiemet pasisekė - beveik nelijo, tačiau buvo labai vėjuota.

Labiausiai įsiminė pirmos dienos dekoratyvnių šunų paroda - mūsų mažyliai Lukas ir Finas jau pasiekė tokį amžių, kad galėjo dalyvauti mažylių klasėje. Jiems tai buvo pirma išvyka iš namų. Lukas, kurį dažniausiai vadinu čigoniuku (dėl to labai pyksta Vytas), stadione jautėsi kaip savo namuose - jam reikėjo viską apžiūrėti, visus patikrinti, su visais pažaisti. Ir žinoma, visa tai lydėjo lojimas - tegul visi žino, kad Lord Lucas Biely luč atvažiavo į parodą. Finas, mūsų baltas mielas suomiškas meškutis, sudalyvavo treniruotėje, apėjo ringą ir prigulė popiečio miego prieš varžybas :)

Teisėja Galina Zakharova iškart nustebino - neleido mažylių statyti į stovėseną. Pasak jos, tokio amžiaus šuniukas geriausiai stovi natūraliai. Finas ir Lukas nusprendė, kad geriausia stovėsena tai "aš gal pasėdėsiu" :). Teisėja puikiai įvertinusi mažylius pirmą vietą skyrė Finui.

Na, o štai Jums ir sensacija! Atėjo ta diena, kai Indigo nugalėjo jo sūnus - Cingo Oazė Havana. Teisėja buvo sužavėta - patino galva, stotas, plaukas, pigmentacija atitiko visus jos reikalavimus, keliamus Havanos bišonams. Cingo geriausias veislės atstovas (BOB).

Šeštadienį ir sekmadienį vyko tarptautinės parodos. Puikus oras, saulė, daug šypsenų ir gerų emocijų. Visa tai vainikuoja pergalės - pirmą dieną geriausias veislės atstovas - Indigo, atrą dieną nugalėtoja - Zafira!

Šįkart nuspredėme nuo kompiuterio atitraukti jauniausią sūnų Žygimantą ir vežtis kartu. Didelio noro jis nerodė, tačiau žaidimo aikštelėje pirmą dieną praleidęs su lenkaitėmis, antrą dieną su siuomiukais, jau laukia sekančių kelionių. Taigi, keliautojų kompanija didėja :)