Nacionalinė šunų paroda Kaune 2014

Indigo - 2xCAC, 2xBOB, abi dienas ketvirtoji vieta devintoje grupėje (Best in show), trečia vieta jaunojo vedlio konkurse su Gabriele Bražėnaite

Zafira - 2xCAJC, 2xBOS, išrinkta į penkioliktuką geriausio parodos jaunimo rinkimuose (dalyvavo apie 40 šunų)

Teisėjai - Kitty Sjong (Denmark), Jos Dekker (NL)

Vedlė - Ana Nasevič

KAS TIE HAVANOS BIŠONAI ?

Į Kauno parodas registravomės tik dėl Zafiros, kad atsikratytų ožiukų ir suprastų, kad parodos yra jos darbas. Dėl kompanijos buvo užregistruotas ir Indigo. Ir ką Jūs manote ! Рagaliau ir Lietuvoje havanos bišonus pradeda matyti ! Netgi teisėjai ! Aš čia prišauktavau, bet mano nuostabą galėtų atspindėti tik penkiadešimt šauktukų !!!!

Mes savo uždarame ratelyje teisėjavimą skirstome taip: net neužkliuvo, stabtelėjo, pastebėjo, galbūt išrinks, turbūt išrinks. Paprastai havanai grupėse baigia tarp pirmo ir antro lygių. Ne dėl to, kad jie blogai paruošti ar turi kokių nors trūkumų - Lietuvos parodose teisėjai jų nepastebi :) Todėl kai Gabrielė paprašė leisti Indigo į Jaunojo vedlio konkursą, mes žiūrėjome į tai skeptiškai. Bumpt - trečioji vieta ...

Na bet kai devintoje grupėje Indigo išrinko ketvirtu šunimi, ir tai pasikartojo antrą dieną su kitu teisėju, va čia jau prasideda tie penkiasdešimt šauktukų !!!...!!

Tai va, peršokome iš lygio "stabtelėjo" į lygį "galbūt išrinks" :) Ir labai malonu girdėti iš aplinkinių klausimą: - kas tie havanos bišonai ?

Beje, Zafiros pasirodymas buvo puikus - atleidom visas praeities baikas. Tereikėjo mūsų gražuolei parinkti tinkamus skanukus. Dabar reikia išmokyti nešokinėti paskui tų skanukų kvapą :)