DRAKULA ŠOU (RUMUNIJA) 2014.09.13-14

Indigo - Rumunijos čempionas, 4*CAC, 3*BOB, 2*BOS, CACIB, RCACIB,

Zafira - Rumunijos jaunimo čempionė, 6*CAC, 2*BOB

Teisėjai - Dagmar Klein, Alex Zee, Shharat Sharma, Petru Muntian, Ligita Zake, Radu Daniela

Vedlė - Ana Nasevič

Šešių parodų maratonas Rumunijoje

Pirma mintis prsiminus šias dienas praleistas Rumunijoje - bardakėlis.

Parodos metu vykstant teisėjavimui ringe, iš kažkur atsiranda valytoja ir su dideliausiu maišu šiukšlių braukia per patį ringo vidurį sustabdydama pasirodymą. Visi traukiasi į šonus, nes į jokias pastabas moteriškė nereaguoja. Arba žiūrovai traškindami popcorn'ą, stebi patikusius šunis palapinėse stovėdami ringe. Tai vietiniams atrodo normalu, nes renginys taigi skirtas jiems - žiūrovams.

Tačiau parodų organizacija stulbinanti. Po tris parodas į dieną, Best'ai - visa tai vyksta praktiškai laiku, be didelių vėlavimų, puikūs asistentai ringuose, teisėjai dar spėja dėstyti pamokėlės stažuotojams. Atmosfera iš tikro šventinė: žaidimų aikštelė vaikams, muzikinis fonas, prekyba, maitinimas - viskas pulsuoja gera nuotaika.

Nežinau ar verta nukeliauti 1500 km dėl šunų parodos, bet tai ką pamatėme leidžia suvokti, kad tai ne mūsų, šiauriečių, gyvenimas - uždari kiemai už aukštų tvorų, kurios remiasi į gatvę, daug garsų ir emocijų. Ir tuo pačiu jokios skubos - į pabaigą supratome, kad jie neignoruoja mūsų restoranėliuose, jie tik niekur neskuba, o jei tu kur nors skubi, apie tai jiems reikia pasakyti. Tikėtina, kad tai paskubins reikalus kokiomis ... penkiomis minutėmis :)