BELARUS - 2014, AUTUMN - 2014

Indigo - 2xCACIB, 2xBOB; BY grand čempionas

Fanta - 2xCACIB, 2xBOS, BY grand čempionė

Zafira - 2xCAJC, BY jaunimo grand čempionė

Teisėjai - Natalia Skalin (Sweden), Boris Spoljaric (Croatia)

INTERČEMPIONAI

Kai šunis ruošia Anuška, viskas atrodo paprasta - paguldei, papurškei, sušukavai. Aha, kai stovi šalia ...

Taigi, po ilgos pertraukos išvažiavom į parodas vieni, t.y. Gvazdaitienė, Gvazdaitis, trys šunys ir ... be Anos.

Baltarusija - įdomi šalis. Įdomybės prasideda pasienyje - jei matai stovinčias keturias mašinas, tai jokiu būdu nereiškia, kad sieną pervažiuosi valandos bėgyje. Įvažiavimo kortelės, deklaracija - sunkiai suvokiamos pildymo taisyklės ir pasipiktinę Baltarusijos muitininkai dėl to, kad važiuojam trečią kartą per tris metus ir vis dar nemokam teisingai užpildyti dokumentų! Būtų kita šalis, pajuokautumėm, bet su tom griežtom moteriškėm ir dar griežtesniais vyriškiais toks noras nekyla, jautiesi mažas ir nereikšmingas. Kaip visada gelbėja šunys - tetulės pagerėja, vyriškiai patys pataiso klaidas deklaracijoje :)

Baltarusija tokia šalis, į kurią keliaujant visada kirba nerimas - kaip seksis pasienyje, kaip bus su vietine valiuta, pagaliau ir pačios parodos organizacija. Šįkart nerimavome be reikalo, pasienyje užtrukome tik pusantros valandos, atsiskaitinėjome kortele, išnuomotas butas ir jo šeiminikai buvo puikūs, parodos organizacija dar geresne nei pernai.

Parodos Baltarusijoje, beje, labai skiriasi nuo tų, kuriose esame įpratę dalyvauti. Tai kas vyksta aplink ringus yra nepalyginamai įdomiau nei tai kas vyksta pačiuose ringuose - pradedant reakcija į teisėjų priimtus sprendimus (pypt, pypt)... iki balių, kurie baigiasi festivaliais. Visiška norma yra "nudrėbti" šunį ant tavo stalo ir "paprašyti" pasidalinti kondicionieriumi. Net Gvazdaitis pritrūko žodžių mandagiam pokalbiui.

Teisėja Skalin paliko malonios, bet griežtos teisėjos įspūdį - su šypsena, greitai, bet viskas iki smulkmenų - nuo proporcijų iki tesingų kampų, nė vieno nereikalingo žodžio ir visi į dešimtuką. Teisėjas Spoljaric atrodė grėsmingai kol nepradėjo "kalbėtis" su šunimis - tapo geras ir pūkuotas. Beveik kaip Gvazdaitis.

Pagrindinis tikslas pasiektas - Fanta ir Indigo tapo INTER čempionais.

Kaip jau minėjau anksčiau, nebuvo Anuškos ir viską teko daryti pačiai. Pasidariau išvadą - tai, kas iš šono atrodo paprastai, tik paprastai atrodo. Dirbkim kiekvienas savo darbą ir turėkim sau mielas pramogas bei džiaugsmus :) Aš geriau padavinėsiu šukas...