Apie mus

Paprastame gyvenime esame „standartinė“ šeimynėlė: šeimos galva - IT sistemų konsultantas, užkietėjęs žvejys, mama – finansų specialistė, neduodanti ramiai gyventi visai šeimynai, sūnus studentas gyvenantis Olandijoje, sūnus moksleivis pražuvęs treniruoklių salėje, duktė moksleivė gyvenanti Airijoje ir jauniausias sūnus – mėgstamiausias mūsų šunų žaislas. Tiesa, dar Diedukas – labiausiai besipriešinęs šunims namuose, o dabar besidalinantis visais skaniausiais kąsneliais ir tapęs pagrindiniu skanukų šaltiniu mūsų augintiniams.

Mus pažįstantys žmonės pamatę mūsų šunis, paprastai nustemba ir klausia kodėl pasirinkome tokią veislę. Daugelis įsivaizduoja, kad mūsų šuo mažų mažiausiai turėtų būti pusantro metro ūgio ir krokodilo nasrais, o tai, kad mūsų namuose gyvena havanos bišonai yra paprasčiausias nesusipratimas.

Atsakingai pareiškiame, kad nusprendę įsigyti šuniuką, veislę rinkomės labai atsargiai ir turėdami aiškiai suformuluotus reikalavimus: protingas, tinkamas laikyti namuose, nesukeliantis alergijos, neturintis “šuns” kvapo. Derybos tarp šeimos narių ir paieškos truko apie dvejus metus.

Taip mūsų namuose atsirado Indigo ir Fantasy. Inteligentiškasis baltukas Indigo savo švelnumu ir dėmesiu apdovanojantis visą šeimyną bei paperkantis bet kurį svečią skleisdamas šilumą ir gėrį. Bet kuris šeimininkų draugas tampa ir Indigo geru draugu. Temperamentingoji čigoniukė Fanta sugebanti apvynioti bet kurį iš mūsų aplink savo leteną ir gaunanti tai ko nori. Net ir patį griežčiausią ji paverčia savo maitintoju ir lepintoju.

Patys nepajutome kaip ”užsikabinome” ir pradėjome važinėti į parodas. Taigi, po truputį širdžiai mielas hobi peraugo į širdžiai mielą pakankamai rimtą užsiėmimą.